Вплив дистанційної освіти на рівень освіченості студентів

Прокопів, Ю. О.
Матвієнко, Л. В.
Prokopiv, J. O.
Matvienko, L. V.

Стаття присвячена проблематиці впровадження дистанційної освіті та її впливу на якість освіти у вищих навчальних закладах. Встановлено позитивні та негативні аспекти. Проаналізовано рівень сучасної дистанційної освіти.

Прокопів, Ю. О. Вплив дистанційної освіти на рівень освіченості студентів = The impact of distance education on the level of education of students / Ю. О. Прокопів, Л. В. Матвієнко // Матеріали V всеукр. студент. наук.-практ. конф. "Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук: перспективи та виклики". – Миколаїв : НУК, 2021. – С. 842–846.

пандемія, дистанційне навчання, студенти, освіта, переваги, недоліки, якість освіти, pandemic, distance learning, students, education, advantages, shortcomings, quality of education