Дослідження методів та розробка системи розпізнавання друкованих та рукописних текстів

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2020

Автори

Чиркова, Т. І.

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Кваліфікаційна робота присвячена дослідженню методів та розробці системи розпізнавання друкованих та рукописних текстів. Актуальність теми кваліфікаційної роботи визначається необхідністю підвищення ефективності процесів проектування систем для розпізнавання друкованих та рукописних текстів. У роботі проведено дослідження методів для розпізнавання, існуючих підходів до реалізації, було виявлено ряд критеріїв, яким повинні відповідати засоби реалізації. Впровадження запропонованого підходу до реалізації програмного продукту, що зазнає змін, призначено зменшити складність розробки, використання та підтримки програмних систем, підвищити гнучкість та скоротити витрати на їх використання і підтримку. Розробка програмного модулю для підтвердження обґрунтованості прийнятих рішень була виконана на сучасному рівні з застосуванням методів об’єктно-орієнтованого проектування і розробки, використано мову програмування Object Pascal. Графічний інтерфейс користувача розроблено за допомогою Embarcadero RAD Studio XE8. Робота представлена на 146 сторінках тексту, що має у своєму складі 34 рисунки, 2 таблиці, 5 додатків, та список використаних джерел з 42 найменування.

Опис

Чиркова, Т. І. Дослідження методів та розробка системи розпізнавання друкованих та рукописних текстів : магістерська робота ; спец. 122 “Комп’ютерні науки“ / Т. І. Чиркова ; наук. кер. Л. О. Латанська. – Херсон : ХФ НУК, 2020. – 143 с.

Ключові слова

АСУ – автоматична система управління, БШП – багатошаровий персептрон, ЕОМ – електронна обчислювальна машина, ІС – інформаційна система, ООП – об’єктно-орієнтоване програмування, ПЗ – програмне забезпечення, РО – розпізнавання образів, САПР – система автоматичного проектування, ШНМ – штучна нейронна мережа, 122 “Комп’ютерні науки“

Бібліографічний опис