Напрямки та особливості оцінки персоналу при управлінні науковими проектами ВНЗ

Погорелова, О. В.
Савич, І. Р.
Pogorelova, O. V.
Savych, I. R.

Визначенi особливостi оцiнки персоналу в наукових проектах, сформульованi основнi критерiї оцiнки персоналу, визначенi напрями та показники оцiнки загальної результативностi дiяльностi персоналу в наукових проектах ВНЗ. Означенi задачi подальших дослiджень, що повиннi бути направленi на формування обґрунтованої системи ключових показникiв дiяльностi персоналу у наукових проектах, а також на розробку факторної моделi впливу показникiв один на одного.

Погорелова, О. В. Напрямки та особливості оцінки персоналу при управлінні науковими проектами ВНЗ = The direction and the peculiarities of personnel evaluation in the management of scientific projects of the university / О. В. Погорелова, І. Р. Савич // Зб. наук. пр. НУК. – Миколаїв : НУК, 2015. – № 6 (462). – C. 40–43.

оцiнка дiяльностi персоналу, науковi проекти ВНЗ, система ключових показникiв ефективностi, оценка деятельности персонала, научные проекты ВУЗов, система ключевых показателей эффективности, evaluation of personnel, university research projects, the system of key performance indicators

Зібрання