Студентські роботи
Постійне посилання на фонд
Переглянути
Перегляд Студентські роботи за Дата публікації
Зараз показуємо 1 - 20 з 706
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументОбліково-аналітичне забезпечення розрахунків з бюджетом (на матеріалах ТОВ "Альянс")(2018) Качуровська, Аліна; Kachurovska, Alina; Гавриленко Н. В.Кваліфікаційну магістерську роботу присвячено проблемі обліково-аналітичного забезпечення розрахунків з бюджетом підприємства. Обґрунтовані теоретичні, науково-методичні і прикладні питання обліку і аналізу податкових платежів, розроблені практичні рекомендації, спрямовані на вдосконалення системи інформаційного забезпечення управління податковими платежами підприємства. На основі критичного розгляду діючої системи податкових платежів показано неузгодженість окремих нормативних актів відносно бухгалтерського обліку і податкової звітності. В межах вдосконалення системи бюджетування діяльності підприємства запропонована і обґрунтована структурно-логічна схема системи обліково-аналітичного забезпечення підприємства. Розроблені форми аналітичних відомостей для заповнення декларації з податку на прибуток.
- ДокументОбліково-аналітичне забезпечення операцій з оплати праці (на матеріалах ТОВ "Альянс")(2019) Кушмильова, Катерина; Kushmylova, Kateryna; Гавриленко Наталія ВікторівнаКваліфікаційну магістерську роботу присвячено проблемі удосконалення обліково-аналітичного забезпечення розрахунків з оплати праці. В роботі вивчено сутність обліково-аналітичного забезпечення розрахунків з оплати праці, її структуру, розкриті питання формування інформаційної бази підприємства; розкриті проблеми орієнтації результатів аналізу на підвищення ефективності обліково-аналітичного забезпечення розрахунків з оплати праці. Проведено аналіз фінансово-господарської діяльності досліджуваного підприємства, вивчено динаміку показників прибутковості, платоспроможності, оцінено фінансові результати діяльності підприємства за два останніх роки. Також проаналізовано ефективність оплати праці. За результатами здійсненого у магістерській роботі дослідження запропоновано заходи покращення обліково-аналітичного забезпечення розрахунків з оплати праці, серед яких відкриття субрахунків другого порядку, графік документообігу, форми внутрішнього звіту про використання робочого часу та внутрішнього звіту з оплати прац. Запропоновано заходи покращення аналітичного обліку за класифікацією виплат працівникам, що сприятиме зростанню ефективності облікової роботи підприємства.
- ДокументРозробка заходів зі зниження рівня пилових викидів на шламосховищах Миколаївського глиноземного заводу(2019) Котова, М. С.Об'єктом дослідження є вплив Миколаївського глиноземного заводу (МГЗ) на довкілля, предметом – зниження рівня пилових викидів на шламосховищах МГЗ. Розглянуті процеси вітрової ерозії. Надана характеристика впливу МГЗ на довкілля та його шламосховищ на атмосферне повітря регіону. Розраховано: викиди шламового пилу в процесі його зберігання та транспортування на шламове поле; залежність вітрової ерозії на шламосховищі від гранулометричного складу за моделлю Догілевича М. І. та Чемпіла У. Проаналізовані існуючі на МГЗ практики зниження пилових викидів. Розглянуті можливості використання вітрового бар'єру "Dust Tamer" та жорстких покриттів. На перспективу запропоновано будівництво контейнерного терміналу на місці шламосховища № 1. Розглянуті питання охороні праці при експлуатації шламових господарств.
- ДокументЕколого-економічна ефективність використання дощувальної машини "Фрегат" на поливних землях півдня України(2019) Кондратьєва, В. Ф.Об'єктом дослідження є еколого-економічна ефективність використання дощувальних машин (ДМ) на поливних землях півдня України, предметом досліджень – розробка моделі підвищення еколого-економічної ефективності використання ДМ "Фрегат". В роботі обґрунтована актуальність обраної теми. Наведені характеристики основних способів поливу. Обґрунтована доцільність поливу способом дощування. Розглянуті особливості ДМ "Фрегат", сформульовані екологічні вимоги до них та запропоновані засоби підвищення їх ефективності. За результатами моделювання еколого-економічної ефективності використання ДМ "Фрегат" виконано оцінку ефективності використання ДМ "Фрегат" на півдні України. Розглянуті також питання охороні праці та безпеки використання ДМ "Фрегат". Результати роботи можуть бути використані у південних та інших регіонах України, де застосовуються дощувальні машини "Фрегат".
- ДокументОбліково-аналітичне забезпечення фінансових результатів (на матеріалах ТОВ «Побузький завод абразивів»)(2019) Бриленко, Ольга; Гавриленко Наталія ВікторівнаКваліфікаційну магістерську роботу присвячено проблемі удосконалення обліково-аналітичного забезпечення фінансових результатів. В роботі вивчено сутність обліково-аналітичного забезпечення фінансових результатів, її структуру, розкриті питання формування інформаційної бази, підприємства і проведення аналізу; проблеми орієнтації результатів аналізу на підвищення ефективності управління в сфері фінансових результатів. Проведено аналіз фінансово-господарської діяльності досліджуваного підприємства, вивчено динаміку показників прибутковості, платоспроможності, оцінено фінансові результати діяльності підприємства за два останніх роки. Також здійснено аналіз фінансових результатів. За результатами здійсненого у магістерській роботі дослідження запропоновано заходи покращення обліково-аналітичного забезпечення фінансових результатів, серед яких розмежування господарських операцій відповідно до їх участі у створенні: 1) безпосередньо фінансових результатів з відображенням на рахунках класу 7 “Доходи і результати діяльності” і 2) вартості підприємства з відображенням на рахунках класу 4 “Власний капітал тa забезпечення зобов’язaнь” в частині власного капіталу. Запропоновано заходи покращення аналітичного забезпечення формування фінансових результатів, що сприятиме зростанню ефективності облікової роботи підприємства. Обґрунтовано системи аналітичних показників з метою створення інформаційного забезпечення контролювання формування, розподілу та використання фінансових результатів.
- ДокументКомпетенція центральних органів виконавчої влади у морській галузі Сполученого Королівства та України(2020) Маргарян, В. В.; Margaryan, V.; Сандюк Г. О.Світовий океан завжди відігравав значну роль у життєдіяльності людства та забезпеченні його існування. На сучасному етапі розвитку людської цивілізації важливе місце посідають морські перевезення та видобуток природних ресурсів у акваторіях морів та океанів. З метою забезпечення належного захисту навколишнього природного середовища та оптимального використання Світового океану при здійсненні господарської та інших видів діяльності людини кожна з держав нормативно врегульовує порядок використання водного простору у межах своєї акваторії і визначає перелік державних органів, які у подальшому будуть формувати та реалізовувати державну політику у даній галузі. З часу становлення України як незалежної держави, центральні органи виконавчої влади у морській галузі стрімко розвиваються та забезпечують розбудову України як морської держави. Для формування ефективної системи центральних органів виконавчої влади України у морській галузі та оптимізації їх діяльності є необхідність врахування досвіду та наукових здобутків як нашої держави, так і зарубіжних держав. У розділі 1 даної роботи розглянута компетенція та система центральних органів виконавчої влади у морській галузі Сполученого Королівства. Розділ 2 присвячений аналізу системи центральних органів виконавчої влади у морській галузі України та компетенції даних державних органів. У розділі 3 аналізуються спільні та відмінні риси центральних органів виконавчої влади Сполученого Королівства та України у морській галузі, а також проводиться аналіз ефективності виконання даними державними органами завдань державного управління у їх сфері з метою надання відповідних пропозицій щодо вдосконалення їх функціонування. Таким чином, у даній роботі розглянутоо органи виконавчої влади у морській галузі таких країн, як Великобританія та Україна, проаналізовано законодавство на підставі і у межах якого діють зазначені державні органи та спроба порівняти системи цих органів, виділити їх позитивні та негативні риси з метою встановлення можливостей удосконалення законодавства і оптимізації функціонування державного апарату в Україні.
- ДокументЕкологічне обгрунтування підвищення ефективності функціонування пасажирського транспорту та його інфраструктури в місті Миколаєві(2020) Доргаліс, М. В.; Дорогаліс, О. В.; Dorgalis, M.; Dorgalis, J.; Літвак О. А.Метою кваліфікаційної роботи є аналіз шляхів удосконалення і розвитку системи пасажирського транспорту та його інфраструктури в м. Миколаєві з метою підвищення екологічної стійкості міста. В першому розділі наведено види впливу на навколишнє природне середовище при експлуатації міських транспортних засобів. Вивчено екологічні особливості транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння. У другому розділі проаналізовано види та джерела впливу автомобільних доріг на навколишнє природне середовище. Розглянуто проблеми дорожньо-транспортних подій і безпеки руху автомобілів в контексті сталої мобільності міста. У третьому розділі висвітлено сучасні тенденції розвитку міського громадського пасажирського транспорту в Україні. Обгрунтовано переваги та недоліки міського електричного пасажирського транспорту. Четвертий розділ присвячено дослідженню проблем функціонування системи громадського транспорту м. Миколаєва. Визначено шумові характеристики потоків трамваїв м. Миколаєва. Виконано розрахунки еквівалентного рівня шуму на автомобільній дорозі в межах міської території. У п’ятому розділі обґрунтовано напрями удосконалення мережі громадського пасажирського транспорту м. Миколаєва. Визначено переваги та недоліки різних типів живлення громадського транспорту з урахуванням екологічної складової. В шостому розділі наведено напрями розвитку екологічно безпечної альтернативної транспортної інфраструктури м. Миколаєва з метою сталого розвитку міста. У сьомому розділі визначено економічні інструменти зниження негативного впливу транспортного комплексу на навколишнє середовище. Економічно обґрунтовано заходи удосконалення мережі громадського електротранспорту міста Миколаєва. Восьмий розділ присвячено питанням охорони праці. Розглянуто шкідливі і небезпечні виробничі фактори при роботі водіїв громадського пасажирського транспорту та наведено вимоги безпеки праці водіїв тролейбусів. Кваліфікаційна робота складається із вступу, восьми розділів, висновків, списку використаних джерел. Основний зміст викладено на 206 сторінках, у тому числі – 49 рисунків, 41 таблиц. Список використаної літератури – 101 джерело.
- ДокументБухгалтерський і податковий облік витрат підприємства (на матеріалах Болградський Будівельний кооператив "Агробуд")(2020) Цапок, Тетяна; Tsapok, Tetiana; Гавриленко Н. В.Кваліфікаційну дипломну роботу бакалавра присвячено проблемі дослідженню теоретичних і методологічних аспектів організації бухгалтерського і податкового обліку витрат, виявленні недоліків організації обліку. В роботі висвітлено сутність та описано історичний аспект дослідження економічної суті витрат; розкрито теоретико-методологічні аспекти бухгалтерського і податкового обліку витрат підприємства; досліджено та висвітлено виробничо-економічні особливості та оцінено фінансовий стан досліджуваного підприємства; оцінено стан ведення бухгалтерського та податкового обліку витрат та надано рекомендації щодо його покращення Проведено аналіз фінансово-господарської діяльності досліджуваного підприємства, вивчено динаміку показників прибутковості, платоспроможності, оцінено фінансові результати діяльності підприємства за останні два роки. Також здійснено аналіз фінансових результатів. За результатами здійсненого у дипломній роботі аналізу діючого стану бухгалтерського та податкового обліку витрат підприємства встановлено, що в теперішній час процесу формування облікової політики стосовно витрат приділяється недостатньо уваги, як зі сторони бухгалтерської служби, так і зі сторони керівництва підприємства. Так, наприклад, в Наказі про облікову політику відсутній пункт, який регламентує застосування рахунків (субрахунків) для обліку витрат; не затверджено склад витрат, що формують виробничу собівартість продукції; не наведено перелік і склад змінних і постійних загальновиробничих витрат; не врегульовано облік транспортно-заготівельних витрат; не встановлено розмір добових витрат за відрядженнями. Відсутність наказу про організацію податкового обліку, відповідно, зумовило відсутність затверджених правил обліку невиробничих необоротних активів.
- ДокументПідвищення техніко-економічних показників 4-тактного дизельного двигуна потужністю 2940 кВт для магістрального тепловозу за рахунок вдосконалення системи повітропостачання(2020) Мірошник, М. Д.; Гогоренко Олексій Анатолійович
- ДокументСистемно-аналітичне дослідження вантажних операцій на припортовій залізниці(2020) Казимиренко, Ю. О.; Kazymyrenko, Yuliia; Міхелєв І. Л.Магістерська робота ''Системно-аналітичне дослідження вантажних операцій на припортовій залізниці'' за спеціальністю 124 ‒ системний аналіз. Робота присвячена вирішенню важливого науково-прикладного завдання управління вантажними операціями на припортових залізницях на підставі нового системно-аналітичного підходу з розробкою нового інформаційного забезпечення. Мета роботи ‒ за допомогою методів системного аналізу дослідити процеси функціонування транспортно-технологічних систем припортових залізниць і розробити інформаційне забезпечення завантаження суден. Наукова новизна виконаних досліджень полягати у наступному: • вперше для припортових залізниць застосовано синергетичний підхід до організації вантажних операцій, за допомогою якого визначено організаційні, економічні та експлуатаційні складові функціонування транспортно-технологічних систем як складних технічних систем • удосконалено підхід до управління вантажними операціями на припортових залізницях, який за рахунок розробки нової інформаційної системи дає змогу формувати завантаженість суден за принципами ефективного розміщення вантажів та скорочення терміну простою транспорту. Практичне значення роботи полягатиме у ситуаційному аналізі організаційно-технічних рішень з інформаційного забезпечення та розробці програми заходів щодо їх усунення. Результати роботи можуть бути застосовані у сучасній практиці стивідорних та логістичних компаній. Методи досліджень: синергетичний підхід, теорія складних систем, графічний метод інтерпретації причинно-наслідкових зав’язків, метод аналізу ієрархій, технології проєктування баз даних. Апробація роботи: результати були представлені на трьох Міжнародних науково-технічних конференціях і викладені у науковій статті. Робота написана на 119 сторінках машинописного тексту, містить 22 рисунка, 23 таблиці, 1 додаток і список використаних джерел з 31 найменування.
- ДокументЕкологічні аспекти інноваційно-технологічного розвитку картоплярства на півдні України(2020) Березнюк, Є. П.; Bereznyuk, E.; Маринець О. М.Тема дипломної роботи є актуальною та присвячена дослідженню екологічних аспектів впровадження заходів з підвищення екологічно-технологічного рівня картоплярства на півдні України.В роботі досліджені екологічні аспекти інноваційно-технологічного розвитку картоплярства та можливості його впровадження в сучасну модель вирощування цієї агрокультури на півдні України.Об’єктом дослідження є екологічні особливості інтексифікації розвитку картоплярства на півдні України. Предметом дослідження – екологічні аспекти і умови безпечного для навколишнього середовища інноваційно-технологічного розвитку картоплярства на півдні України. В цілому магістерська робота складається з п’яти розділів. У першому розділі роботи розглянуто сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку картоплярства в Україні. У другому розділі розглянуті методики дослідження та прогнозування вирощування картоплі. У третьому розділі представлено обґрунтування впровадження доцільних технологічних інновацій в картоплярство. Представлено оптимізацію схем посадки об’єкту дослідження, комбіноване застосування добрив для захисту рослин, екологічні аспекти підвищення технологічного рівня картоплярства та проведена симуляція періоду вирощування. У четвертому розділі зроблена екологічно-економічна оцінка впровадження інноваційних технологій у картоплярство. У п’ятому розділі розглянуті питання охорона людської праці під час вирощування картоплі.Список використаних джерел містить 41 найменування. Загальний обсяг роботи – 79 сторінок.
- ДокументОцінка екологічної безпеки виробничих процесів та продукції приватного акціонерного товариства "Лакталіс-Миколаїв"(2020) Кухарська, А. О.; Kukharska, A. О.; Трохименко Г. Г.Тема магістерської роботи: «Оцінка екологічної безпеки виробничих процесів та продукції приватного акціонерного товариства "Лакталіс-Миколаїв». Об’єктом дослідження при написанні роботи послужив процес перевірки натурального коров'ячего молока та молочної продукції.Предметом дослідження роботи стали показники якості натурального молока та молочних продуктів. Дипломна робота складається зі вступу, дев’яти розділів, висновків та списку використаних джерел.У вступі розкривається актуальність дослідження за обраним напрямом, мета і завдання дослідження, визначаються об'єкт, предмет наукових пошуків, вказується методологічна база дослідження, його теоретична, практична значущість.У розділах першому та другому розглядаються теоретичні відомості щодо хімічного складу та споживчих властивостей молока, історія початку виробництва продукції. У розділах третьому та четвертому представлені методики дослідно-практичної роботи з визначення показників якості молока. До п’ятого, шостого та сьомого розділів входять результати дослідження біохімічних процесів виробництва кисломолочних продуктів та умов для досягнення високого рівня якості продукції, проведений аналіз результатів. У розділах восьмому та дев’ятому детально розглядається техніка безпеки та нормативи з охорони праці, економічні аспекти діяльності підприємства. Обсяг дипломної роботи складає 121 сторінку, де розміщені 18 рисунків і 17 таблиць. При написанні диплома використовувалося 53 джерела інформації.
- ДокументРозвиток корпоративної інформаційної системи в управлінні закладами охорони здоров’я(2020) Чміль, Н. В.; Chmil, N.; Запорожець І. М.У магістерській роботі «Розвиток корпоративної інформаційної системи в управлінні закладами охорони здоров’я» розкрито заклади охорони здоров’я як суб’єкта управління. Проведено аналіз операційної системи закладів охорони здоров’я. Вдосконалено механізм управління інформаційним забезпеченням у галузі охорони здоров'я. Набули подальшого розвитку: створення єдиного інформаційного простору для забезпечення зберігання та оброблення даних, в обсязі, що необхідний для управління системою охорони здоров’я та ефективного використання бюджетних коштів, забезпечення гарантованого доступу до найбільш важливих медичних даних пацієнтів.
- ДокументМісце договору міжнародної купівлі-продажу товарів в системі міжнародних комерційних контрактів(2020) Колесниченко, А. В.; Kolesnichenko, A.; Ломжець, Ю. В.Тема магістерської роботи присвячена аналізу системи міжнародних комерційних контрактів та місця в ній договору міжнародної купівлі-продажу товарів. Договір (контракт) міжнародної купівлі-продажу є найбільш поширеною юридичною формою зовнішньоекономічної угоди. Його розробка (вироблення умов і складання проєкту), укладання та виконання вимагають спеціальних знань і навичок, врахування специфічних особливостей зовнішнього ринку. За своїм характером цей контракт, як і всі зовнішньоторговельні операції, пов'язаний з правом більш ніж однієї держави, внаслідок чого природним чином ускладнюється нормативна правова база, що забезпечує його функціонування. Істотні відмінності між національними законодавствами окремих країн, що зберігаються незважаючи на тенденцію гармонізації правових систем держав, в тому числі, що належать до різних правових інститутів, зумовлюють перевагу регламентації таких угод міжнародними договорами. Разом з тим відносна нечисленність і розрізненість таких актів обумовлює значну роль колізійних норм національного законодавства, уніфікованих норм міжнародного приватного права і міжнародних звичаїв. Дослідження взаємодії цих чотирьох складових в теорії і практиці правового регулювання міжнародної торгівлі являє собою актуальну задачу юридичної науки. Магістерська робота складається з трьох розділів. В першому розділі досліджено історико-правові аспекти уніфікації права міжнародного комерційного контракту та охарактеризовано поняття міжнародного комерційного контракту, основні ознаки та принципи міжнародного комерційного контракту. В другому розділі розглянуто поняття і правове регулювання міжнародної купівлі-продажу товарів. В третьому розділі охарактеризовано порядок укладення міжнародного комерційного контракту, форма, зміст і структура договору міжнародної купівлі-продажу товарів. Список використаних джерел містить 54 найменування. Загальний обсяг роботи – 114 сторінок.
- ДокументРозробка ймовірнісної моделі управління змістом програмного забезпечення для обліку енергії та розробка програми для її реалізації(2020) Черв’яков, Владислав Сергійович; Chervyakov, Vladislav Sergeevich; Пономаренко Т. В.Кваліфікаційна робота на здобуття освітнього рівня магістра зі спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення». Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова. Миколаїв, 2020 р. Обсяг роботи: 130 стор., 4 табл., 10 рис., 16 використаних джерел, 5 додатків. Актуальність теми роботи: необхідність підвищення достовірності управління змістом розробки проєкту, шляхом створення зручного наочного інструментарію для менеджерів при управлінні змістом проєктів з врахуванням його статистичної бази та перспектив розвитку, враховуючи велику ступінь невизначеності, що росте з кожним днем в умовах пандемії, ставить задачу створення більш надійної бази для планування, аналізу та управління проєктами з розробки програмного забезпечення з застосуванням не тількі сценарного підходу, а й доповненням моделі інформацією про статистичну історію настання подій проекту з формуванням ймовірністного графу розвитку змісту проекту. Мета та завдання дослідження. Метою роботи є підвищення достовірності прогнозування розвитку змісту проєктів програмного забезпечення за допомогою створення ймовірнісної графової моделі змісту програмного проєкту з обліку енергії. Для досягнення мети роботи необхідно вирішити такі завдання: провести аналіз змісту проєкту з обліку енергії; виконати аналіз стратегічних методів планування та їх вплив на розвиток сценаріїв подій; розробити програмне забезпечення для управління змістом проєкту на основі ймовірністної моделі. Завдання дослідження: підвищення достовірності прогнозування розвитку змісту проєктів програмного забезпечення за допомогою застосування створеної ймовірнісної моделі управління змістом при розробці програмного забезпечення обліку енергії; розробити програму для управління змістом проєктів програмного забезпечення. Об'єктом дослідження є процес управління змістом програмних проєктів. Предметом дослідження є ймовірністна графова модель управління змістом проєкту програмного забезпечення з обліку енергії. Методи дослідження. У вирішенні поставлених завдань використано методи теорії графів, методи статистичного аналізу даних, методи підтримки прийняття рішень та метод прямого процесу планування (як один із методів стратегічного планування). Наукова новизна одержаних результатів. Створено ймовірнісну модель управління змістом програмного забезпечення, на основі застосування теорії ймовірності до управління змістом проектів, що дозволить підвищити достовірність прогнозування подальшого розвитку змісту проєкту враховуючи не тільки екпертну оцінку, але й статистичну базу минуліх подій проекту з врахуванням прогнозів що не справдилися. Практичне значення одержаних результатів. Розроблено програмне забезпечення для побудови ймовірнісної моделі змісту проєктів зі створення програмного забезпечення для обліку енергії.
- ДокументМодернізація електропривода вантажного ліфта науково-дослідного судна(2020) Поливода, Віктор Миколайович; Polyvoda, Viktor; Фролов О. М.Магістерська кваліфікаційна робота "Модернізація електропривода вантажного ліфта науково-дослідного судна" складається з 6 розділів, містить 99 стор., 19 посилань на джерела інформації. Рукопис. В роботі розглянуто питання підвищення вантажопідйомності та ефективності роботи електроенергетичної системи керування роботою вантажного ліфту вантажопідйомністю 960 кг при заміні двошвидкісного електродвигуна на одношвидкісний і використання перетворювача частоти, що дозволяє використати мікропроцесорну систему керування на мікроконтролерах та сучасних силових транзисторів. Проведено вибір двигуна, розрахунок та побудова навантажувальних діаграм роботи ліфту та механічних характеристик двигуна.
- ДокументПідвищення ефективності допоміжного судового двигуна, потужністю 615 кВт, за рахунок вдосконалення системи подачі палива. Прототип 6ЧН 25/34(2020) Бульба, Олексій Сергійович; Швець Ігор АнатолійовичКваліфікаційну роботу виконано відповідно до теми: «Підвищення ефективності допоміжного дизель-генератора, потужністю 615 кВт, за рахунок вдосконалення системи подачі палива. Прототип 6ЧН 25/34.» Приведено опис проектованої силової установки та розглянуто особливості будови та роботи двигуна-прототипу. Виконано розрахунок параметрів робочого циклу двигуна, побудовано теоретичну та дійсну індикаторну діаграми, визначено величини складових зовнішнього теплового балансу двигуна, а також сил та моменти що діють в кривошипно-шатунному механізмі двигуна. Запропоновано конструкторське рішення щодо застосування на проектованому двигуні акумуляторної системи подачі палива. Розглянуто основні проблеми щодо охорони праці та захисту навколишнього середовища під час роботи проектованого двигуна. Визначено рівень шуму та вібрації проектованого двигуна.
- ДокументУправління логістичною системою виробничих підприємств(2020) Калиновська, А. В.; Kalinovskaya, A.; Трунін К. С.У магістерській роботі «Управління логістичною системою виробничих підприємств» розкрито теоретичні основи управління фармацевтичною логістикою. Проведено аналіз логістичної системи фармацевтичної галузі. Розроблені механізми розвитку логістичної системи фармацевтичних підприємств. Метою магістерської роботи є обґрунтування доцільності впровадження в практику управління суб'єктів фармацевтичного ринку новітніх підходів фармацевтичної логістики як сучасної концепції управління потоковими процесами.
- ДокументУдосконалення моделі управління проектами автоматизації контролю пасажиропотоків у місті(2020) Рєзников, В. С.; Reznikov, Vladimir Sergeevich; Чернов С. К.Темою роботи є «Удосконалення моделі управління проектами автоматизації контролю пасажиропотоків у місті». В магістерській роботі узагальнено науково-теоретичні підходи і запропоновано вирішення проблеми щодо формування стратегії розвитку автоматизованих систем контролю пасажиропотоків у місті. Дослідженно особливості існуючої транспортної системи та стану громадського транспорту у м. Миколаєві. Обґрунтована потреба розроблення моделі автоматизованої системи опрацювання параметрів пасажиропотоків. Удосконалена ієрархічна програмна модель, яка завдяки поєднанню високо та низько рівневих засобів розробки та модульного принципу організації програмного забезпечення, дає змогу зменшити обсяг програмного коду і вартість програмної реалізації автоматизованої системи.
- ДокументУправління змістом та комунікаціями в інноваційних проектах суднобудування(2020) Кондратьєв, Ю. Ю.; Kondratiev, Yurii; Григорян Т. Г.Розвиток суднобудування є для будь-якої країни показником її науково-технічного розвитку та промислового потенціалу. В суднобудуванні окремо слід виділити напрямок малотоннажного суднобудування, що має ряд відмінностей від традиційного суднобудування та є не тільки наукомістким, а й інноваційним. Актуальність теми полягає у значущості суднобудування в цілому та малотоннажного суднобудування зокрема для економіки України, стан в якому перебуває вітчизняне малотоннажне суднобудування та необхідність удосконалення існуючих методів та розробки нових моделей управління інноваційними проектами у суднобудуванні.